Informace

Nejprodávanější produkty

Prohlédli jste si

Mýdlo Moorea kokos

1SAMOO

New product

Pošlete voňavou pohlednici z Tichomoří! Mýdlo Moorea je variantou mýdla kokos s obrázkem domorodé krásky. Velice vhodné je například do dárkového balíčku s toaletní vodou Moorea santal.

Více informací

115,00 Kč

Více informací

Mýdlo monoï kokos je více než jen klasický mycí prostředek. Jeho receptura je postavena pouze na rostlinné bázi, která obsahuje zvláčňující kokosový olej. Díky němu je toto krémové mýdlo velmi dobře tolerováno především citlivou pokožkou, obnovuje její elasticitu a zanechává svěží vůni kokosu.

Mýdla firmy TIKI jsou vyráběna přímo na Tahiti metodou francouzského mletí. Obsahují výhradně rostlinné ingredience, a jsou zcela bez přísad syntetických detergentů. Mýdla disponují 30% obsahem monoï z Tahiti, díky němuž respektují potřeby pokožky a dokáží ji plně hydratovat. Kokosový olej a olej z palmových jader zabraňují jejímu vysušování tím, že zachovávají její hydro-lipidový film.

Francouzská mletá mýdla (French milled soaps)

Mletí je výroba mýdla pocházející z Francie, díky které se mýdlo dokonale uhladí a komprimuje. Mýdlová směs navíc prochází meziprocesem sušení, během nějž se mýdlo změní na krystaly různých velikostí, jež opětovně procházejí několikanásobným mletím. Opakované mletí změní mýdlové krystaly na extrémně jemnou a hladkou pastu, která je pak rozdělena na jednotlivé mýdlové kousky. Tento proces zajišťuje, že veškeré přísady jsou homogenně rozděleny v celé kostce každého mýdla. Mýdla jsou pak mnohem jemnější a vytvářejí luxusní krémovou pěnu. Pravá francouzská mletá mýdla lze zakoupit pouze ve Francii a jejích zámořských společenstvích jako je např. Tahiti a jsou považována za ta nejlepší.

Tipy na použití

Mýdlo je určeno pro všechny typy pleti včetně citlivé a vysušené. Napěňte na mokré pokožce a dobře smyjte. Mýdlo zanechává exotickou vůni čerstvého kokosu.

Složení

30% monoï, 70% rostlinné mycí složky

Bez parabenů. Obsahuje přírodní antioxidant - vitamín E.

Monoï z Tahiti® A.O. Vyrobeno na Tahiti.

Výrobce: Parfumerie TIKI Tahiti

Váha: 100g

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Mýdlo Moorea kokos

Mýdlo Moorea kokos

Pošlete voňavou pohlednici z Tichomoří! Mýdlo Moorea je variantou mýdla kokos s obrázkem domorodé krásky. Velice vhodné je například do dárkového balíčku s toaletní vodou Moorea santal.